Nestihli jste některou z našich akcí? Nebo Vás prostě jenom zajímají nejdůležitější informace, které zazněly? V jednoduchosti je krása. Rozhodli jsme se proto, že všechny reporty, videa, fotografie a tiskové zprávy dáme přehledně na jedno místo. Ať už hledáte cokoliv, určitě jste tu správně. Teď už Vám nic důležitého neuteče.

PODÍVEJTE SE NA DALŠÍ ANALÝZY

7. 2. 2023

Zatímco si stále ještě „sedá prach“ po druhém kole prezidentské volby a politici, analytici i komentátoři se budou ještě nějakou dobu zabývat důvody, proč Andrej Babiš prohrál, stojí se podívat a zamyslet se nad tím, co lze od Petra Pavla v příštích pěti letech očekávat – ať už z hlediska jeho působení na domácí politiku, i na tu zahraniční.

Je třeba zdůraznit, že od zvolení Petra Pavla proběhlo něco málo přes týden, tudíž nelze přicházet s kategorickými soudy. Nicméně jeho aktivita a kroky, které od svého zvolení podnikl, mnohé naznačily. Podivuhodná byla v každém případě rychlost – hraničící až s nedočkavostí –, se kterou Petr Pavel, který žádný mandát nemá a bude prezidentský slib skládat až 9. března, začal jednat.

Komentář – Jan Rovenský, únor 2023

Celý text naleznete v PDF pod odkazem níže.

PDF ke stažení