Nestihli jste některou z našich akcí? Nebo Vás prostě jenom zajímají nejdůležitější informace, které zazněly? V jednoduchosti je krása. Rozhodli jsme se proto, že všechny reporty, videa, fotografie a tiskové zprávy dáme přehledně na jedno místo. Ať už hledáte cokoliv, určitě jste tu správně. Teď už Vám nic důležitého neuteče.

PODÍVEJTE SE NA DALŠÍ ANALÝZY

1. 7. 2022

Češi od července znovu vedou Evropu. Zase budou u nejdůležitějších rozhodnutí, která ovlivní evropskou politiku na desetiletí dopředu. A tentokrát to nejsou pouze vzletné fráze. Celý kontinent hledá cestu ze zajetí ruských energií, která rozhodně nebude jednoduchá a ani levná. Do toho promluví ekonomická krize, rapidní inflace, zhoršená bezpečnostní situace na východě Evropy, migrace a o slovo se na podzim jistě přihlásí „starý dobrý“ covid-19. Jeden by řekl, že na jeden půlrok je to výzev až dost.

A to ještě nehovoříme o dynamické politické situaci u nás doma, která se může stát tou pověstnou dýkou do zad. Ostatně jednou jsme toho už svědky byli. Laťka je od posledního fiaska poměrně nízko, ale to neznamená, že nemůžeme překvapit – ať už pozitivně nebo negativně.

Komentář – Karel Sál, červenec 2022

Celý text naleznete v PDF pod odkazem níže.

PDF ke stažení