Nestihli jste některou z našich akcí? Nebo Vás prostě jenom zajímají nejdůležitější informace, které zazněly? V jednoduchosti je krása. Rozhodli jsme se proto, že všechny reporty, videa, fotografie a tiskové zprávy dáme přehledně na jedno místo. Ať už hledáte cokoliv, určitě jste tu správně. Teď už Vám nic důležitého neuteče.

PODÍVEJTE SE NA DALŠÍ ANALÝZY

9. 6. 2020

Léto 2020 a s ním spojené dovolené a volnočasové aktivity bude bezesporu o poznání jiné než ta dřívější. Institut pro politiku a společnost připravil průzkum týkající se postojů obyvatel ČR. V něm nás zajímalo, jakým způsobem pandemie koronaviru ovlivňuje letní plány a předpokládané aktivity u naší veřejnosti.

Koronavirová pandemie narušila letní plány téměř poloviny občanů (48 %). Ti již nyní vědí, že nepojedou tam, kam původně zamýšleli. Pětina se zatím svých plánů drží. Většina Čechů (60 %) bude letní dovolenou řešit až na poslední chvíli v závislosti na vývoji situace.

Průzkum proběhl ve dnech 27. dubna až 5. května 2020 a zúčastnilo se ho 1000 obyvatel ČR ve věku 18–65 let. Průzkum pro Institut pro politiku a společnost provedla společnost MindBridge Consulting.

Policy Brief – Institut pro politiku a společnost, červen 2020

Celý text naleznete v PDF pod odkazem níže.

PDF ke stažení