Aktuálně

CoWorking Prague
Praha
Vystoupí:
Hana Košťálová
Jiří Zlatuška
Jiří Holoubek
Jiří Hokeš
Moderuje:
Dáša Divišová

Institut pro politiku a společnost si Vás dovoluje pozvat na pátou debatu z cyklu Vzdělávání.

Pokrok je rychlejší a rychlejší. Často je rychlejší, než si myslíme. Víte, že Google používáme méně než dvacet let, že Facebook je tu jen deset let? Málokdo si před deseti lety uměl představit, jak změní svět. A dnes si zase svět neumíme představit bez nich.

Může se takhle radikálně změnit učitelská profese? Zasáhnou technologie a bude učit nějaký edurobot?? Nevíme! Ale v Silicon Valley se kromě autonomních aut chystá i tohle. Mohou se zcela změnit požadavky na práci učitele? Je možné, že od něj už nebudeme chtít znalost jednotlivých předmětů a umění výkladu, ale péči o emoční a osobnostní rozvoj dětí? Nevíme! Ale jsou lidé, kteří o tom přemýšlejí.

V panelu zasednou:

Hana Košťálová, programová ředitelka, Pomáháme školám k úspěchu
Jiří Zlatuška, poslanec a děkan Fakulty informatiky, Masarykova univerzita
Jiří Holoubek, prezident, Elektrotechnická asociace České republiky
Jiří Hokeš, ředitel, Scioškola Praha 11

Debata se bude konat dne 8. prosince 2016 od 17:00 v CoWorking Prague (Karlovo náměstí 7, Praha).

Debatu moderuje Dáša Divišová, projektová manažerka Nadace Depositum Bonum a členka pracovní skupiny Vzdělávání při Institutu pro politiku a společnost.

Registrace

Políčka označená * jsou povinná

Subjekt údajů dává odesláním přihlášky souhlas se zpracováním svých osobních údajů, tedy jména, příjmení, emailu a jiných kontaktních údajů spolkem Institut pro politiku a společnost, z.s., sídlem Babická 2329/2, 149 00 Praha, IČ: 227 68 670. Institut pro politiku a společnost, z.s. zpracuje osobní údaje pro účely zasílání pozvánek na budoucí akce a informování o aktivitách Institutu pro politiku a společnost prostřednictvím emailu. Subjekt údajů má možnost udělený souhlas kdykoliv odvolat korespondenčně nebo emailem na office@politicsandsociety.cz.