Každoročně pořádáme desítky různých akcí napříč Českem, prostřednictvím kterých pravidelně otevíráme nejzajímavější a nejpalčivější společenské otázky. Propojujeme přední politiky s odborníky z celého světa, zástupci nejúspěšnějších firem a odbornou veřejnostní. Dáváme diskuzím nový rozměr a přinášíme inovativní řešení. Možná se už ale brzy uvidíme osobně, podívejte se na naše nejbližší akce, které připravujeme.

Institut pro politiku a společnost tento rok podporuje CEE Capital Market Leaders Forum. Tento projekt je určen pro studenty a absolventy ze Střední a Východní Evropy, kteří vidí svou budoucnost na kapitálovém trhu a věnují se finančním technologiím (FinTech).

Veříte, že investice mohou mít dopad? 

V tomto roce, kromě převratné debaty o vývoji kapitálových trhů v regionu střední a východní Evropy – příležitosti a výzvy, se účastníci zaměří na analýzu potenciálu dopadových investic ve střední a východní Evropě. Více informací o události, která je podporována Institutem pro politiku a společnost naleznete zde: www.ceeleaders.org.

Projekt je spolufinancován českou, maďarskou, polskou a slovenskou vládou přes visegrádske granty z Mezinárodního visegrádskeho fondu.

Posláním fondu je podpořit myšlenky udržitelné regionální spolupráce ve střední Evropě.