Institut pro politiku a společnost Vás zve na konferenci "FutureEdu: Budoucnost vzdělávání v digitální době", která se uskuteční 15. září 2021.

Mezi již potvrzené keynote speakery patří Salman Khan, zakladatel Khan Academy, ministr školství Robert Plaga či Andreas Schleicher z OECD. Nově také i Tammy Westergard na téma Institucionální hacking vzdělávání, jakou roli v systému mohou hrát knihovny. Další potvrzení řečníci jsou například ústřední školní inspektor Tomáš Zatloukal, Barbora Bühnová z Czechitas, Julia Szymanska z Avastu, sociolog Daniel Prokop, vědec a politický poradce Daniel Munich či Ondřej Neumajer z projektu Učitel naživo a NPI.

Veškeré informace o konferenci jsou na stránkách akce futureedu.cz. Naleznete zde například detailní program konference či naše řečníky a to, co jsou podle nich největší výzvy českého školství.

Zde naleznete odkaz na registraci na online přenos konference. Odkaz na stream bude zaslán všem registrovaným den před akcí, případně bude k nalezení i na stránkách futureedu.cz. Doufáme, že se toto téma dostane mezi co nejvíce lidí, proto je online účast na konferenci zdarma.

Odborná konference si klade za cíl přispět k definici vize českého vzdělávacího systému. Jejím obsahem bude sdílení lokální dobré praxe, příkladů řešení definovaných výzev, diskuse mezi klíčovými institucionálními a státními stakeholdery a debata o světových trendech ve vzdělávání.

Akci spoluorganizují Institut pro politiku a společnost, Opero s.r.o., Pražský Inovační Institut, Otevřeno, z. s a Aspen Institute. Akce se koná pod záštitou MŠMT a primátora hl. m. Prahy.

Hlavními partnery akce jsou  Hlavní město Praha a T-mobile, partner akce je Nadace České spořitelny.

V případě dotazů kontaktujte Evu Šálkovou, event manažerku akce na eva.salkova@opero.cz