Každoročně pořádáme desítky různých akcí napříč Českem, prostřednictvím kterých pravidelně otevíráme nejzajímavější a nejpalčivější společenské otázky. Propojujeme přední politiky s odborníky z celého světa, zástupci nejúspěšnějších firem a odbornou veřejnostní. Dáváme diskuzím nový rozměr a přinášíme inovativní řešení. Možná se už ale brzy uvidíme osobně, podívejte se na naše nejbližší akce, které připravujeme.

Institut pro politiku a společnost ve spolupráci se skupinou EUNIC (European Union National Institutes for Culture) pořádají debatu na téma Muž, který porazil Facebook!

Co kdyby jeden student nepromluvil? Co kdyby internetový gigant nemohl být poražen u soudu? Co kdyby neexistovaly digitální technologie?

Série debata pod názvem „Co kdyby neexistovaly žádné digitální technologie?“ se snaží k tématu přistupovat prostřednictvím myšlenky provokující hry. Promluvme si s Maxem Schremsem, rakouským právníkem, který se nevzdal boje proti největším internetovým gigantům nebo Evropské komisi!

Keynote speaker:

Max Schrems, právník, autor a aktivista kampaně proti Facebooku (Rakousko)

Řečníci:

Holger Volland, viceprezident, Frankfurt Book Fair (Německo)

Ondřej Krátký, spoluzakladatel, Liftago (Česká republika)

Od 3. května s námi můžete diskutovat na našich stánkách na Facebooku.

Debata proběhne 16. května 2017 od 18:00 hodin v Evropském domě (Jungmannova 24, Praha 1) za moderace Jana Klesly (Lidové noviny). Debata proběhne v češtině a angličtině se zajištěním simultánního tlumočení.

Na debatu není nutné se registrovat.