Každoročně pořádáme desítky různých akcí napříč Českem, prostřednictvím kterých pravidelně otevíráme nejzajímavější a nejpalčivější společenské otázky. Propojujeme přední politiky s odborníky z celého světa, zástupci nejúspěšnějších firem a odbornou veřejnostní. Dáváme diskuzím nový rozměr a přinášíme inovativní řešení. Možná se už ale brzy uvidíme osobně, podívejte se na naše nejbližší akce, které připravujeme.

Institut pro politiku a společnost Vás zve na veřejnou debatu na téma Konkurenceschopnost českého zemědělství v rámci EU, která proběhne pod záštitou pana poslance Pavla Šrámka.

Ovlivňuje nerovnováha mezi živočišnou a rostlinnou výrobou stav našeho zemědělství, kvalitu půdy a naše životní prostředí? Je zemědělství v ČR považováno za dlouhodobě perspektivní obor? Vyspělé země EU si své zemědělce téměř hýčkají, děláme to i my? Dává společná zemědělská politika EU stejné podmínky všem členským státům?

O těchto otázkách budou s Vámi diskutovat:

Pavel Šrámek, poslanec (ANO) a místopředseda Podvýboru pro potraviny a živočišnou výrobu

Pavel Sekáč, náměstek ministra zemědělství

Martin Pýcha, předseda Zemědělského svazu ČR

Zdeněk Jandejsek, generální ředitel firmy Rabbit

Bohumil Belada, viceprezident Agrární komory ČR

Jaroslav Faltýnek, poslanec (ANO) a předseda Zemědělského výboru PS

Debata se uskuteční 4. února v 16:00 hodin v Poslanecké sněmovně, sál Státní Akta (Sněmovní 4, Praha). Záštitu nad debatou převzal pan poslanec a člen Hospodářského výboru PS Pavel Šrámek.

Registrujte se zde