Institut pro politiku a společnost Vás zve ke sledování online interview s Alexandrem Braunem, které se uskuteční ve čtvrtek 28. ledna.

Alexander Braun je Čechoameričan s více než dvacetiletou praxí v politickém marketingu v USA. Je ve vedení jedné z nejuznávanějších amerických komunikačních agentur – SKDKnickerbocker, která stojí za volební kampaní a strategií nového prezidenta Joea Bidena a viceprezidentky Kamaly Harrisové. V minulosti se rovněž podílel například na volební kampani Tonyho Blaira nebo Hillary Clintonové. V České republice spolupracoval například s ČSSD nebo hnutím ANO.

Vzhledem k tomu, že Braun patří ve svém oboru mezi uznávané odborníky, jeho participace na volebních kampaní světového významu není ničím překvapivá. Jeho odbornost dokládá například skutečnost, že v roce 2014 dostal profesního „Oscara“, cenu Americké asociace politických poradců Pollie jako mezinárodní poradce roku.

Čím byla vydlážděna cesta Joe Bidena k tomu, aby se stal nejmocnějším mužem na planetě? Jaká byla kampaň nově nastupující prezidenta? A jaký bude Joe Biden prezident?

Hostem online interview bude Alexander Braun, jednatel firmy, SKDKnickerbocker. Moderátorkou je Šárka Prát, ředitelka Institutu pro politiku a společnost.

Online interview se uskuteční 28. ledna od 16:00 a sledovat ho můžete živě na našem Facebooku a YouTube.