Institut pro politiku a společnost si Vás dovoluje pozvat na předvolební debatu kandidátů na primátora hl. m. Prahy, která se uskuteční 29. srpna v Praze.

Již 23. a 24. září letošního roku se uskuteční komunální volby. Obyvatelé Prahy tak budou mít příležitost vystavit politikům pomyslné vysvědčení za jejich práci v uplynulém volebním období a svým rozhodnutím ovlivnit směřování města na další čtyři roky.

U této příležitosti pořádáme předvolební debatu, na které budou mít všichni občané jedinečnou možnost potkat jednotlivé kandidáty na primátora hl.m. Prahy společně na jednom místě a poslechnout si naživo jejich program a argumenty, proč by zrovna oni měli usednout v čele města. Součástí předvolební debaty bude také možnost pokládat kandidátům své dotazy, a to buď přímo na místě nebo prostřednictvím živého vysílání na YouTube a Facebooku.

Svou účast k dnešnímu dni potvrdili:

  • Jan Čižinský (Praha sobě)
  • Petr Hlaváček (STAN)
  • Zdeněk Hřib (Piráti)
  • Patrik Nacher (ANO)
  • Bohuslav Svoboda (SPOLU)

Předvolební debata se uskuteční 29. srpna v čase 17:30 – 19:00 v Praze. Přesné místo konání bude v nejbližších dnech upřesněno.

Z důvodu omezené kapacity je nutné se na debatu předem registrovat prostřednictvím níže uvedeného registračního formuláře.

Výběr zástupců politických subjektů proběhl na základně interního volebního průzkumu IPPS konaného v červenci 2022. Do předvolební debaty byly přizvány subjekty prosazující ideje v souladu s hodnotami IPPS.