Aktuálně

loď Cargo Gallery
Praha
Vystoupí:
Ivan Pilný
Hana Kordová Marvanová
Jan Čižinský
Zdeněk Hřib
Bohuslav Svoboda
Ondřej Mirovský
Marta Semelová
Moderuje:
Tomáš Ctibor

Institut pro politiku a společnost Vás zve na předvolební debatu kandidátů na primátora hl. m. Prahy.

V říjnu letošního roku se konají komunální volby, které se nevyhnou ani české metropoli. Diskuze o tom, zda Praha kráčí správným směrem a jak by se do budoucna měla vyvíjet, se vedla po celé volební období s nejasnými závěry. Čtyřletý cyklus je za námi a Pražané mají opět šanci zvolit na post primátora svého favorita. Pár dní před volbami budou mít všichni občané zajímající se o pražskou komunální politiku příležitost potkat kandidáty na primátora hl. m. Prahy v rámci moderované předvolební diskuze. Tohle vše se bude odehrávat v jedinečné atmosféře lodi Cargo Gallery, kotvíci na smíchovském Hořejším nábřeží.

Potvrzenými hosty jsou:

Ivan Pilný (ANO)

Hana Kordová Marvanová (Spojené síly pro Prahu)

Jan Čižinský (PRAHA SOBĚ)

Zdeněk Hřib (Piráti)

Bohuslav Svoboda (ODS)

Jakub Landovský (ČSSD)

Marta Semelová (KSČM)

Ondřej Mirovský (Strana zelených)

 

Debatou bude provázet Tomáš Ctibor.

Z důvodu omezené kapacity lodi Cargo Gallery je nutné se předem registrovat.

 

Políčka označená * jsou povinná

Subjekt údajů dává odesláním přihlášky souhlas se zpracováním svých osobních údajů (jména, příjmení, emailu a případně dotazu pro řečníka) spolkem Institut pro politiku a společnost, z. s., sídlem Babická 2329/2, 149 00 Praha, IČ: 227 68 670 za účelem registrace na uvedenou debatu nebo akci pořádanou Institutem pro politiku a společnost z. s.

Více informací o rozsahu a způsobu zpracování Vašich osobních údajů za tímto účelem najdete zde.

Chci i v budoucnu dostávat informace o akcích pořádaných Institutem pro politiku a společnost z. s.

Subjekt údajů dává odesláním přihlášky souhlas se zpracováním svých osobních údajů, tedy jména, příjmení, emailu a jiných kontaktních údajů spolkem Institut pro politiku a společnost, z.s., sídlem Babická 2329/2, 149 00 Praha, IČ: 227 68 670. Institut pro politiku a společnost, z.s. zpracuje osobní údaje pro účely zasílání pozvánek na budoucí akce a informování o aktivitách Institutu pro politiku a společnost prostřednictvím emailu. Subjekt údajů má možnost udělený souhlas kdykoliv odvolat korespondenčně nebo emailem na office@politicsandsociety.cz.

Více informací o rozsahu a způsobu zpracování Vašich osobních údajů za tímto účelem najdete zde.