Aktuálně

loď Cargo Gallery
Praha
Vystoupí:
Petr Stuchlík
Jiří Pospíšil
Jan Čižinský
Zdeněk Hřib
Bohuslav Svoboda
Marta Semelová

Institut pro politiku a společnost Vás zve na předvolební debatu kandidátů na primátora hl. m. Prahy.

V říjnu letošního roku se konají komunální volby, které se nevyhnou ani české metropoli. Diskuze o tom, zda Praha kráčí správným směrem a jak by se do budoucna měla vyvíjet, se vedla po celé volební období s nejasnými závěry. Čtyřletý cyklus je za námi a Pražané mají opět šanci zvolit na post primátora svého favorita. Pár dní před volbami budou mít všichni občané zajímající se o pražskou komunální politiku příležitost potkat kandidáty na primátora hl. m. Prahy v rámci moderované předvolební diskuze. Tohle vše se bude odehrávat v jedinečné atmosféře lodi Cargo Gallery, kotvíci na smíchovském Hořejším nábřeží.

Potvrzenými hosty jsou:

Petr Stuchlík (ANO)

Jiří Pospíšil (TOP09)

Jan Čižinský (PRAHA SOBĚ)

Zdeněk Hřib (Piráti)

Bohuslav Svoboda (ODS)

Jakub Landovský (ČSSD)

Marta Semelová (KSČM)

Z důvodu omezené kapacity lodi Cargo Gallery je nutné se předem registrovat.

 

Políčka označená * jsou povinná

Subjekt údajů dává odesláním přihlášky souhlas se zpracováním svých osobních údajů (jména, příjmení, emailu a případně dotazu pro řečníka) spolkem Institut pro politiku a společnost, z. s., sídlem Babická 2329/2, 149 00 Praha, IČ: 227 68 670 za účelem registrace na uvedenou debatu nebo akci pořádanou Institutem pro politiku a společnost z. s.

Více informací o rozsahu a způsobu zpracování Vašich osobních údajů za tímto účelem najdete zde.

Chci i v budoucnu dostávat informace o akcích pořádaných Institutem pro politiku a společnost z. s.

Subjekt údajů dává odesláním přihlášky souhlas se zpracováním svých osobních údajů, tedy jména, příjmení, emailu a jiných kontaktních údajů spolkem Institut pro politiku a společnost, z.s., sídlem Babická 2329/2, 149 00 Praha, IČ: 227 68 670. Institut pro politiku a společnost, z.s. zpracuje osobní údaje pro účely zasílání pozvánek na budoucí akce a informování o aktivitách Institutu pro politiku a společnost prostřednictvím emailu. Subjekt údajů má možnost udělený souhlas kdykoliv odvolat korespondenčně nebo emailem na office@politicsandsociety.cz.

Více informací o rozsahu a způsobu zpracování Vašich osobních údajů za tímto účelem najdete zde.