Institut pro politiku a společnost si Vás dovoluje pozvat na předvolební debatu kandidátů na primátora statutárního města Brna, která se uskuteční 30. srpna 2022 v Brně.

Již 23. a 24. září letošního roku se uskuteční komunální volby. Obyvatelé Brna tak budou mít příležitost vystavit politikům pomyslné vysvědčení za jejich práci v uplynulém volebním období a svým rozhodnutím ovlivnit směřování města na další čtyři roky.

U této příležitosti pořádáme předvolební debatu, na které budou mít všichni občané jedinečnou možnost potkat jednotlivé kandidáty na primátora statutárního města Brna společně na jednom místě a poslechnout si naživo jejich program a argumenty, proč by zrovna oni měli usednout v čele města. Součástí předvolební debaty bude také možnost pokládat kandidátům své dotazy, a to buď přímo na místě nebo prostřednictvím živého vysílání na YouTube a Facebooku.

Svou účast k dnešnímu dni potvrdili:

  • René Černý (ANO)
  • Petr Hladík (KDU-ČSL + STAN)
  • Marek Lahoda (Piráti)
  • Markéta Vaňková (ODS + TOP 09)

Moderátorkou je Barbora Goldmannová.

Předvolební debata se uskuteční 30. srpna 2022 v čase 17:30 – 19:00 v Impact Hub Brno, Cyrilská 7, Brno. 

Z důvodu omezené kapacity je nutné se na debatu předem registrovat prostřednictvím níže uvedeného registračního formuláře.

Výběr zástupců politických subjektů proběhl na základně interního volebního průzkumu IPPS konaného v červenci 2022. Do předvolební debaty byly přizvány subjekty prosazující ideje v souladu s hodnotami IPPS.

Impact Hub Brno, Cyrilská 7, Brno