Institut pro politiku a společnost si Vás dovoluje pozvat na předvolební debatu kandidátů na primátora statutárního města České Budějovice, která se uskuteční 8. září 2022 v Českých Budějovicích.

Videozáznam

Již 23. a 24. září letošního roku se uskuteční komunální volby. Obyvatelé Českých Budějovic tak budou mít příležitost vystavit politikům pomyslné vysvědčení za jejich práci v uplynulém volebním období a svým rozhodnutím ovlivnit směřování města na další čtyři roky.

U této příležitosti pořádáme předvolební debatu, na které budou mít všichni občané jedinečnou možnost potkat jednotlivé kandidáty na primátora statutárního města České Budějovice společně na jednom místě a poslechnout si naživo jejich program a argumenty, proč by zrovna oni měli usednout v čele města. Součástí předvolební debaty bude také možnost pokládat kandidátům své dotazy, a to buď přímo na místě nebo prostřednictvím živého vysílání na YouTube a Facebooku.

Svou účast k dnešnímu dni potvrdili:

  • Tomáš Bouzek (TOP09 + KDU-ČSL)
  • Jiří Fencl (STAN)
  • Zuzana Kudláčková (Piráti)
  • Jiří Svoboda (ANO)
  • Dagmar Škodová Parmová (ODS)
  • Juraj Thoma (Hnutí Občané pro Budějovice)

Moderátorkou je Jana Křížová.

Předvolební debata se uskuteční 8. září 2022 v čase 17:30 – 19:00 na Malé scéně Domu kultury Metropol, Senovážné náměstí 2, České Budějovice. 

Z důvodu omezené kapacity je nutné se na debatu předem registrovat prostřednictvím níže uvedeného registračního formuláře.

Výběr zástupců politických subjektů proběhl na základně interního volebního průzkumu IPPS konaného v červenci 2022. Do předvolební debaty byly přizvány subjekty prosazující ideje v souladu s hodnotami IPPS.

Malá scéna Domu kultury Metropol, Senovážné náměstí 2, České Budějovice