Institut pro politiku a společnost si Vás dovoluje pozvat na předvolební debatu kandidátů na primátora statutárního města Hradce Králové, která se uskuteční 12. září v Hradci Králové.

Videozáznam

Již 23. a 24. září letošního roku se uskuteční komunální volby. Obyvatelé Hradce Králové tak budou mít příležitost vystavit politikům pomyslné vysvědčení za jejich práci v uplynulém volebním období a svým rozhodnutím ovlivnit směřování města na další čtyři roky.

U této příležitosti pořádáme předvolební debatu, na které budou mít všichni občané jedinečnou možnost potkat jednotlivé kandidáty na primátora statutárního města Hradec Králové společně na jednom místě a poslechnout si naživo jejich program a argumenty, proč by zrovna oni měli usednout v čele města. Součástí předvolební debaty bude také možnost pokládat kandidátům své dotazy, a to buď přímo na místě nebo prostřednictvím živého vysílání na YouTube a Facebooku.

Svou účast k dnešnímu dni potvrdili:

  • Luboš Hoker (STAN)
  • Jan Holásek (Rozvíjíme Hradec)
  • Pavlína Springerová (Hradecký demokratický klub a TOP 09)
  • Jana Šandová (ANO)
  • Pavel Vrbický (Piráti)

Moderátorem je Oldřich Tamáš.

Předvolební debata se uskuteční 12. září v čase 17:30 – 19:00 v Adalbertinu, Československé armády 300, Hradec Králové.

Z důvodu omezené kapacity je nutné se na debatu předem registrovat prostřednictvím níže uvedeného registračního formuláře.

Výběr zástupců politických subjektů proběhl na základně interního volebního průzkumu IPPS konaného v červenci 2022. Do předvolební debaty byly přizvány subjekty prosazující ideje v souladu s hodnotami IPPS.

Adalbertinum, Československé armády 300, Hradec Králové