Institut pro politiku a společnost si Vás dovoluje pozvat na předvolební debatu kandidátů na primátora statutárního města Jihlavy, která se uskuteční 15. září v Jihlavě.

Videozáznam

Již 23. a 24. září letošního roku se uskuteční komunální volby. Obyvatelé Jihlavy tak budou mít příležitost vystavit politikům pomyslné vysvědčení za jejich práci v uplynulém volebním období a svým rozhodnutím ovlivnit směřování města na další čtyři roky.

U této příležitosti pořádáme předvolební debatu, na které budou mít všichni občané jedinečnou možnost potkat jednotlivé kandidáty na primátora statutárního města Jihlavy společně na jednom místě a poslechnout si naživo jejich program a argumenty, proč by zrovna oni měli usednout v čele města. Součástí předvolební debaty bude také možnost pokládat kandidátům své dotazy, a to buď přímo na místě nebo prostřednictvím živého vysílání na YouTube a Facebooku.

K dnešnímu dnu svoji účast potvrdili:

  • Radek Hošek (STAN)
  • Karolína Koubová (PiFo – Piráti + Fórum Jihlava)
  • Radek Popelka (ANO)
  • Petr Ryška (ODS + KDU-ČSL)
  • Vít Zeman (Žijeme Jihlavou – TOP 09 + Zelení + nezávislí kandidáti)

Moderátorem je Viktor Harangi.

Předvolební debata se uskuteční 15. září 2022 v čase 17:30 – 19:00 v DKO s.r.o., Tolstého 1455/2, 586 01  Jihlava. 

Z důvodu omezené kapacity je nutné se na debatu předem registrovat prostřednictvím níže uvedeného registračního formuláře.

Výběr zástupců politických subjektů proběhl na základně interního volebního průzkumu IPPS konaného v červenci 2022. Do předvolební debaty byly přizvány subjekty prosazující ideje v souladu s hodnotami IPPS.

 

Jihlava