Institut pro politiku a společnost si Vás dovoluje pozvat na předvolební debatu kandidátů na primátora statutárního města Ostrava, která se uskuteční 1. září 2022 v Ostravě.

Již 23. a 24. září letošního roku se uskuteční komunální volby. Obyvatelé Ostravy tak budou mít příležitost vystavit politikům pomyslné vysvědčení za jejich práci v uplynulém volebním období a svým rozhodnutím ovlivnit směřování města na další čtyři roky.

U této příležitosti pořádáme předvolební debatu, na které budou mít všichni občané jedinečnou možnost potkat jednotlivé kandidáty na primátora statutárního města Ostravy společně na jednom místě a poslechnout si naživo jejich program a argumenty, proč by zrovna oni měli usednout v čele města. Součástí předvolební debaty bude také možnost pokládat kandidátům své dotazy, a to buď přímo na místě nebo prostřednictvím živého vysílání na YouTube a Facebooku.

Svou účast k dnešnímu dni potvrdili:

  • Jan Dohnal (Spolu)
  • Andrea Hoffmannová (Piráti)
  • Jiří Jureček (Starostové pro Ostravu)
  • Tomáš Macura (ANO)

Moderátorem je Jakub Krejčí.

Předvolební debata se uskuteční 1. září 2022 v čase 17:30 – 19:00 v Klubu Parník, Sokolská třída 175/26, Ostrava.

Z důvodu omezené kapacity je nutné se na debatu předem registrovat prostřednictvím níže uvedeného registračního formuláře.

Výběr zástupců politických subjektů proběhl na základně interního volebního průzkumu IPPS konaného v červenci 2022. Do předvolební debaty byly přizvány subjekty prosazující ideje v souladu s hodnotami IPPS.

Klub Parník, Sokolská třída 175/26, Ostrava