Institut pro politiku a společnost si Vás dovoluje pozvat na předvolební debatu kandidátů na primátora statutárního města Pardubice, která se uskuteční 13. září v Pardubicích.

Videozáznam

Již 23. a 24. září letošního roku se uskuteční komunální volby. Obyvatelé Pardubic tak budou mít příležitost vystavit politikům pomyslné vysvědčení za jejich práci v uplynulém volebním období a svým rozhodnutím ovlivnit směřování města na další čtyři roky.

U této příležitosti pořádáme předvolební debatu, na které budou mít všichni občané jedinečnou možnost potkat jednotlivé kandidáty na primátora statutárního města Pardubice společně na jednom místě a poslechnout si naživo jejich program a argumenty, proč by zrovna oni měli usednout v čele města. Součástí předvolební debaty bude také možnost pokládat kandidátům své dotazy, a to buď přímo na místě nebo prostřednictvím živého vysílání na YouTube a Facebooku.

Vystoupí:

  • Ivana Böhmová (Piráti + Zelení)
  • Jan Mazuch (SPOLU – ODS + TOP 09 + KDU-ČSL)
  • Jan Nadrchal (ANO)
  • Alice Paurová (STAN)
  • Jakub Rychtecký (Žijeme Pardubice – ČSSD + ProPce21 + nezávislí kandidáti)
  • René Živný (Společně pro Pardubice – Sdružení pro Pardubice + Patrioti Pardubic + Pardubice pro lidi + Pardubáci)

Moderátorem debaty je Oldřich Tamáš.

Předvolební debata se uskuteční 13. září v čase 17:30 – 19:00 v Kongresovém centru, Masarykovo náměstí 2799, Pardubice (prostor se nachází v Paláci Pardubice ve III. patře).

Z důvodu omezené kapacity je nutné se na debatu předem registrovat prostřednictvím níže uvedeného registračního formuláře.

Výběr zástupců politických subjektů proběhl na základně interního volebního průzkumu IPPS konaného v červenci 2022. Do předvolební debaty byly přizvány subjekty prosazující ideje v souladu s hodnotami IPPS.

Kongresové centrum, Masarykovo náměstí 2799, Pardubice (prostor se nachází v Paláci Pardubice ve III. patře)