Institut pro politiku a společnost si Vás dovoluje pozvat na předvolební debatu kandidátů na primátora statutárního města Plzně, která se uskuteční 14. září v Plzni.

Videozáznam

Již 23. a 24. září letošního roku se uskuteční komunální volby. Obyvatelé Plzně tak budou mít příležitost vystavit politikům pomyslné vysvědčení za jejich práci v uplynulém volebním období a svým rozhodnutím ovlivnit směřování města na další čtyři roky.

U této příležitosti pořádáme předvolební debatu, na které budou mít všichni občané jedinečnou možnost potkat jednotlivé kandidáty na primátora statutárního města Plzeň společně na jednom místě a poslechnout si naživo jejich program a argumenty, proč by zrovna oni měli usednout v čele města. Součástí předvolební debaty bude také možnost pokládat kandidátům své dotazy, a to buď přímo na místě nebo prostřednictvím živého vysílání na YouTube a Facebooku.

Svou účast k dnešnímu dni potvrdili:

  • Pavel Bosák (Piráti)
  • Lucie Kantorová (ANO)
  • Pavel Kotas (Plzeň v srdci)
  • Aleš Tolar (STAN)

Moderátorem je Jonáš Novotný.

Předvolební debata se uskuteční 14. září v čase 17:30 – 19:00 v Multifunkčním sále v prostorech Techmania Science Center, U Planetária 2969/1, Plzeň.

Z důvodu omezené kapacity je nutné se na debatu předem registrovat prostřednictvím níže uvedeného registračního formuláře.

Výběr zástupců politických subjektů proběhl na základně interního volebního průzkumu IPPS konaného v červenci 2022. Do předvolební debaty byly přizvány subjekty prosazující ideje v souladu s hodnotami IPPS.

Techmania Science Center, U Planetária, Plzeň 3, Česko