Institut pro politiku a společnost si Vás dovoluje pozvat na předvolební debatu kandidátů na primátora statutárního města Ústí nad Labem, která se uskuteční 5. září v Ústí nad Labem.

Již 23. a 24. září letošního roku se uskuteční komunální volby. Obyvatelé Ústí nad Labem tak budou mít příležitost vystavit politikům pomyslné vysvědčení za jejich práci v uplynulém volebním období a svým rozhodnutím ovlivnit směřování města na další čtyři roky.

U této příležitosti pořádáme předvolební debatu, na které budou mít všichni občané jedinečnou možnost potkat jednotlivé kandidáty na primátora statutárního města Ústí nad Labem společně na jednom místě a poslechnout si naživo jejich program a argumenty, proč by zrovna oni měli usednout v čele města. Součástí předvolební debaty bude také možnost pokládat kandidátům své dotazy, a to buď přímo na místě nebo prostřednictvím živého vysílání na YouTube a Facebooku.

Svou účast k dnešnímu dni potvrdili:

  • Radovan Dostálek (STAN)
  • Petr Křivan (Ústecké fórum občanů)
  • Richard Loskot (PRO! Ústí)
  • Petr Nedvědický (ANO)
  • Zbyněk Novák (SPOLEČNĚ Ústí nad Labem)
  • Michal Šidák (ODS)

Moderátorkou je Renáta Filipi.

Předvolební debata se uskuteční 5. září v čase 17:30 – 19:00 v Domu Mládeže, Velká Hradební 1025/19, Ústí nad Labem.

Z důvodu omezené kapacity je nutné se na debatu předem registrovat prostřednictvím níže uvedeného registračního formuláře.

Výběr zástupců politických subjektů proběhl na základně interního volebního průzkumu IPPS konaného v červenci 2022. Do předvolební debaty byly přizvány subjekty prosazující ideje v souladu s hodnotami IPPS.

Dům Mládeže, Velká Hradební 1025/19, Ústí nad Labem