Aktuálně

Braunův dům, Karlovo náměstí 671/24, Praha

Institut pro politiku a společnost si Vás dovoluje pozvat na debatu věnovanou volbám prezidenta Ukrajiny v roce 2019.

Ukrajina v posledních letech z důvodu ruské agrese a zejména s ní souvisejícími negativními dopady na společnost i ekonomiku zažívá nelehké období. 2019 je pro zemi volebním rokem. Na jaře se konají volby prezidentské a na podzim parlamentní.

Složitá situace se odráží i na politických preferencích. Podle sociologických průzkumů se preference stávajícího prezidenta Petra Porošenka pohybují okolo 10 % a nebude pro něj snadné mandát obhájit. Jako jeho hlavní soupeři se jeví bývalá premiérka Julie Tymošenková a populární televizní bavič Volodymyr Zelenskyj.

Co Ukrajině přineslo období prezidenta Porošenka v letech 2014–2019? Jaké má šance na své znovuzvolení? Jaké jsou šance jeho soupeřů? Jaká jsou témata předvolebních kampaní? Kdo se stane prezidentem na další období a jaký bude budoucí vývoj Ukrajiny?

Vystoupí:

Natalia Churikova, novinářka, Radio Svoboda

Libor Dvořák, moderátor a komentátor, Český rozhlas

Petr Pojman, bezpečnostní analytik, Team 4 Ukraine

Debatu moderuje Roman Máca, analytik, Institut pro politiku a společnost

Akce se uskuteční 28. března 2019 od 17:00 v Braunově domě, Karlovo náměstí 671/24, Praha.

Registrace

Políčka označená * jsou povinná

Subjekt údajů dává odesláním přihlášky souhlas se zpracováním svých osobních údajů (jména, příjmení, emailu a případně dotazu pro řečníka) spolkem Institut pro politiku a společnost, z. s., sídlem Babická 2329/2, 149 00 Praha, IČ: 227 68 670 za účelem registrace na uvedenou debatu nebo akci pořádanou Institutem pro politiku a společnost z. s.

Více informací o rozsahu a způsobu zpracování Vašich osobních údajů za tímto účelem najdete zde.

Chci i v budoucnu dostávat informace o akcích pořádaných Institutem pro politiku a společnost z. s.

Subjekt údajů dává odesláním přihlášky souhlas se zpracováním svých osobních údajů, tedy jména, příjmení, emailu a jiných kontaktních údajů spolkem Institut pro politiku a společnost, z.s., sídlem Babická 2329/2, 149 00 Praha, IČ: 227 68 670. Institut pro politiku a společnost, z.s. zpracuje osobní údaje pro účely zasílání pozvánek na budoucí akce a informování o aktivitách Institutu pro politiku a společnost prostřednictvím emailu. Subjekt údajů má možnost udělený souhlas kdykoliv odvolat korespondenčně nebo emailem na office@politicsandsociety.cz.

Více informací o rozsahu a způsobu zpracování Vašich osobních údajů za tímto účelem najdete zde.