Každoročně pořádáme desítky různých akcí napříč Českem, prostřednictvím kterých pravidelně otevíráme nejzajímavější a nejpalčivější společenské otázky. Propojujeme přední politiky s odborníky z celého světa, zástupci nejúspěšnějších firem a odbornou veřejnostní. Dáváme diskuzím nový rozměr a přinášíme inovativní řešení. Možná se už ale brzy uvidíme osobně, podívejte se na naše nejbližší akce, které připravujeme.

Institut pro evropskou politiku EUROPEUM ve spolupráci s Institutem pro politiku a společnost vás zve na veřejnou diskuzi "Proč je důležité míti (v Česku) think-tanky".

Veřejná diskuze u příležitosti zveřejnění výsledků nezávislého žebříčku Global Go To Think Tank Index 2015, který každoročně vydává Think Tanks and Civil Societies Program (TTCSP) Pennsylvánské univerzity.

Souběžně pořádané akce ve více než 85 zemích světa můžete ve dnech 27. a 28. ledna sledovat také na sociálních sítích pod hashtagem #ThinkTanksMatter.

Pozvání přijali:

Patrik Eichler, tajemník Masarykovy demokratické akademie

Radko Hokovský, výkonný ředitel think-tanku Evropské hodnoty

Reda Ifrah, předseda výkonné rady TOPAZ

Jan Macháček, předseda správní rady Institutu pro politiku a společnost

Moderuje Radomír Špok, výkonný řiditel Institutu pro evropskou politiku EUROPEUM.

Diskuze proběhne ve čtvrtek 28. ledna 2016 od 17:00 hodin v Langhans, Vodičkova 37, Praha. Na akci se prosím registrujte zde, nebo nás kontaktujte na europeum@europeum.org.