Každoročně pořádáme desítky různých akcí napříč Českem, prostřednictvím kterých pravidelně otevíráme nejzajímavější a nejpalčivější společenské otázky. Propojujeme přední politiky s odborníky z celého světa, zástupci nejúspěšnějších firem a odbornou veřejnostní. Dáváme diskuzím nový rozměr a přinášíme inovativní řešení. Možná se už ale brzy uvidíme osobně, podívejte se na naše nejbližší akce, které připravujeme.

Fotogalerie

V pátek 2. září 2016 proběhne další ze setkání předních představitelů vrcholné české politické scény s nejvyššími zástupci významných firem a podniků působících na území České republiky, tentokráte s eurokomisařkou Věrou Jourovou.

V první části paní eurokomisařka seznámí lídry byznysu se svým portfoliem – spravedlnost, spotřebitelská politika a rovnost pohlaví, které je velmi důležité také pro podnikání, investovaní, obchod i byznys, a to nejen v jednotlivých členských státech, ale i v celé Evropské Unii. Evropská komise bývá často osočována, že vymýšlí pouze regulace a předpisy, které brání podnikání a zbytečně jej komplikují. Evropská komise se ale snaží ekonomice trhu a byznysu pomáhat. Paní eurokomisařka může zodpovědět Vaše dotazy ohledně fungování Evropské komise, jejího působení na rozvoj ekonomiky a podnikání.

V rámci setkání se budeme věnovat také aktuálním otázkám, jako je například brexit a následné uspořádání vztahů EU s Velkou Británií, tedy oblastem, ve kterých má Evropská komise konkrétní úlohu a postoj. Přijďte diskutovat s eurokomisařkou Věrou Jourovou a podělit se o Váš názor a zeptat se na cokoliv co považujete za důležité.

Setkání proběhne 2. září za moderace Jana Macháčka, předsedy správní rady Institutu pro politiku a společnost. Setkání je určeno pouze pro zvané hosty.