Každoročně pořádáme desítky různých akcí napříč Českem, prostřednictvím kterých pravidelně otevíráme nejzajímavější a nejpalčivější společenské otázky. Propojujeme přední politiky s odborníky z celého světa, zástupci nejúspěšnějších firem a odbornou veřejnostní. Dáváme diskuzím nový rozměr a přinášíme inovativní řešení. Možná se už ale brzy uvidíme osobně, podívejte se na naše nejbližší akce, které připravujeme.

Fotogalerie

Ve čtvrtek 16. června 2016 proběhne další ze setkání předních představitelů vrcholné české politické scény s nejvyššími zástupci významných firem a podniků působících na území České republiky.

Ministr Daniel Herman promluví o významu kultury nejen pro společnost, ale také pro ekonomiku, business a podnikání. Tématem snídaně budou také informace, čeho ministerstvo pod vedením současného ministra dosáhlo, co ještě chystá, co stihne a nestihne.

Setkání se bude věnovat také politicky palčivému tématu církevních restitucí, o čemž promluví také druhý host, otec biskup Mons. Tomáš Holub.

Akce je pouze pro zvané hosty.