Každoročně pořádáme desítky různých akcí napříč Českem, prostřednictvím kterých pravidelně otevíráme nejzajímavější a nejpalčivější společenské otázky. Propojujeme přední politiky s odborníky z celého světa, zástupci nejúspěšnějších firem a odbornou veřejnostní. Dáváme diskuzím nový rozměr a přinášíme inovativní řešení. Možná se už ale brzy uvidíme osobně, podívejte se na naše nejbližší akce, které připravujeme.

Fotogalerie

V pátek 6. května 2016 proběhne další ze setkání předních zástupců vrcholné české politické scény s nejvyššími zástupci významných firem a podniků působících na území České republiky.

Tématem snídaně bude migrace a s ní související bezpečnostní situace (v České republice i v celé Evropě). Jaká bezpečnostní opatření Česká republika a Evropa přijímá? Jaká je role Česka v EU a NATO?

Na tyto a další otázky budou odpovídat ministr obrany Martin Stropnický a ředitel společnosti Jagello 2000 Zbyněk Pavlačík.

Setkání v podobě pracovní snídaně bude moderovat Anna Matušková, analytička Institutu. Snídaně je výhradně pro zvané hosty.