Každoročně pořádáme desítky různých akcí napříč Českem, prostřednictvím kterých pravidelně otevíráme nejzajímavější a nejpalčivější společenské otázky. Propojujeme přední politiky s odborníky z celého světa, zástupci nejúspěšnějších firem a odbornou veřejnostní. Dáváme diskuzím nový rozměr a přinášíme inovativní řešení. Možná se už ale brzy uvidíme osobně, podívejte se na naše nejbližší akce, které připravujeme.

Fotogalerie

Institut pro politiku a společnost pořádá další z exkluzivních setkání předních představitelů vrcholné české s nejvyššími zástupci významných firem a podniků, tentokráte s ministryní pro místní rozvoj Karlou Šlechtovou.

V rámci setkání se budeme věnovat aktuálním otázkám, které Ministerstvo pro místní rozvoj řeší, převážně ale veřejným investicím. Co ministerstvo pro místní rozvoj v této a v jiných oblastech učinilo, co chystá a jaký na to má ministryně Šlechtová názor?

Přijďte diskutovat s ministryní Karlou Šlechtovou a podělit se o Váš názor a zeptat se na cokoliv co považujete za důležité.

Ranní debatu v podobě pracovní snídaně, která proběhne 6. prosince 2016, bude moderovat předseda správní rady Institutu pro politiku a společnost, Jan Macháček.

Setkání je určeno pouze pro zvané hosty.