Každoročně pořádáme desítky různých akcí napříč Českem, prostřednictvím kterých pravidelně otevíráme nejzajímavější a nejpalčivější společenské otázky. Propojujeme přední politiky s odborníky z celého světa, zástupci nejúspěšnějších firem a odbornou veřejnostní. Dáváme diskuzím nový rozměr a přinášíme inovativní řešení. Možná se už ale brzy uvidíme osobně, podívejte se na naše nejbližší akce, které připravujeme.

Fotogalerie

Institut pro politiku a společnost pořádá exkluzivní setkání s ministrem spravedlnosti Robertem Pelikánem a ředitelem Transparency International Davidem Ondráčkou.

Debata se bude zabývat tématy, které rezonují českou justicí, zejména konkurzní mafií, zmanipulovanými arbitrážemi, speciálními zastupitelstvími zaměřených na hospodářskou kriminalitu, transparentností a bojem s korupcí. Co ministr spravedlnosti i vladní koalice již učinili, co chystají a jaký má Robert Pelikán a David Ondráčka na to vše názor?

Ranní debatu ministra spravedlnosti Roberta Pelikána a ředitele Transparency International Davida Ondráčka bude moderovat předseda správní rady Institutu pro politiku a společnost, Jan Macháček.

Akce je pouze pro zvané.