Každoročně pořádáme desítky různých akcí napříč Českem, prostřednictvím kterých pravidelně otevíráme nejzajímavější a nejpalčivější společenské otázky. Propojujeme přední politiky s odborníky z celého světa, zástupci nejúspěšnějších firem a odbornou veřejnostní. Dáváme diskuzím nový rozměr a přinášíme inovativní řešení. Možná se už ale brzy uvidíme osobně, podívejte se na naše nejbližší akce, které připravujeme.

Fotogalerie

Ve čtvrtek 4. února 2016 proběhne setkání členů Institutu pro politiku a společnost a hostů s ministrem životního prostředí Richardem Brabcem.

Hlavním námětem setkání bude zhodnocení uplynulého roku 2015, ve kterém ministerstvo zaznamenalo mnoho úspěchů.  Uskutečnila se také pařížská konference, která vzkřísila naději v boji proti klimatickým změnám.  Ministr bude hovořit i o prioritách a plánech ministerstva na rok 2016, ve kterém bude Česko čekat mnoho výzev, jako například sucho v letních měsících.

Setkání v podobě pracovní snídaně bude moderovat předseda správní rady Institutu pro politiku a společnost, Jan Macháček.