Každoročně pořádáme desítky různých akcí napříč Českem, prostřednictvím kterých pravidelně otevíráme nejzajímavější a nejpalčivější společenské otázky. Propojujeme přední politiky s odborníky z celého světa, zástupci nejúspěšnějších firem a odbornou veřejnostní. Dáváme diskuzím nový rozměr a přinášíme inovativní řešení. Možná se už ale brzy uvidíme osobně, podívejte se na naše nejbližší akce, které připravujeme.

Fotogalerie

Institut pro politiku a společnost pořáda exkluzivní setkání ve formě business breakfast na téma Už zase? Aneb jak klima měnilo, mění a bude měnit svět.

Na setkání budou diskutovány dlouhodobé trendy ve vývoji komplexních civilizací a na konkrétních příkladech bude ukázáno, jakým způsobem klimatické změny ovlivňovaly vývoj civilizací. V rámci tohoto kontextu se podíváme i na pozadí příčin tzv. Arabského jara a počátečních migrací v posledních letech a také pozadí konfliktů v lidské civilizaci, a to jak historicky, tak i v současnosti.  Závěry poslouží jako východisko pro další diskusi, například o tom, jak by mohla Česká republika aktuálně či do budoucna na migraci účinně reagovat a jaké místo by mohla zaujímat v situacích a následně pokusech o řešení mezinárodních konfliktů.

 

Akce je pouze pro zvané.