Každoročně pořádáme desítky různých akcí napříč Českem, prostřednictvím kterých pravidelně otevíráme nejzajímavější a nejpalčivější společenské otázky. Propojujeme přední politiky s odborníky z celého světa, zástupci nejúspěšnějších firem a odbornou veřejnostní. Dáváme diskuzím nový rozměr a přinášíme inovativní řešení. Možná se už ale brzy uvidíme osobně, podívejte se na naše nejbližší akce, které připravujeme.

Fotogalerie

V pátek 1. dubna 2016 proběhne další ze setkání předních zástupců vrcholné české politické scény s nejvyššími zástupci významných firem a podniků působících na území České republiky.

Tématem snídaně budou mimo jiné informace, čeho ministerstvo pod vedením současného ministra dosáhlo, co ještě chystá, co stihne a nestihne: open data, registr smluv, kontrolní hlášení u DPH, EET apod. Na otázky budou odpovídat ministr financí Andrej Babiš a finanční analytik Aleš Michl.

Setkání v podobě pracovní snídaně bude moderovat předseda správní rady Institutu pro politiku a společnost, Jan Macháček, a je výhradně pro zvané hosty.

Zhodnocení 2 roky poté