Cílem projektu je oslovit 25 mladých, ambiciózních žen z České republiky, Polska, Srbské republiky, Slovenska a Maďarska a nabídnout jim možnost vzdělání v oboru podnikání a jemných dovedností.

Během devíti dnů V4+ Academy of Young Business Women Leaders se experti, specialisti na vyrovnané možnosti na trhu práce a úspěšné ženy v byznysu podělí o své zkušenosti s jednáním, obchodním hodnocením, projektovým managementem a dovednostmi emoční inteligence – komunikace, sebevědomí, podávání zpětné vazby, asertivita – v tom smyslu, že využijí všech předsudků, zvláštností a pozitivních stereotypů na ženách v obchodním světě.

Tímto způsobem všechny účastnice dostanou šanci nejenom posílit svoji kompetenci, ale také získat povědomí o pracovním trhu ve V4+ regionu a spolu s instruktory akademie psát a publikovat závěry a doporučení pro ženy, které zaměstnávají v byznysu.

Kdo se může účastnit?

Studentky posledního ročníku a absolventky do 27 let v odvětví práva, zdravotní péče, marketingu, IT, energetiky, psychologie, se zvláštním ohledem na vědecké, inženýrské, matematické a technické fakulty České republiky, Slovenska, Maďarska, Srbské republiky a Polska – 5 žen z každé země.

Jak procvičovat nově naučené dovednosti po workshopech?

Každá absolventka bude mít příležitost vyzkoušet si vše, co se naučila, a to stážou přizpůsobenou jejímu individuálnímu profilu zájmů, kompetencí a profesních cílů.

Projekt je realizovaný Leslaw A. Plaga Foundation ve spolupráci s:

Kontakt: Aleksandra Rak (arak@paga.org.pl)

Projekt je spolufinancovaný vládou České republiky, Maďarska, Polska, Slovenska skrz Visegradské Granty z Mezinárodního Visegrádského Fondu. Účelem fondu je rozvíjet nápady pro udržitelnou regionální spolupráci ve střední Evropě.

Pro informace o projektu prosím navštivte web Plaga.org.pl.