Každoročně pořádáme desítky různých akcí napříč Českem, prostřednictvím kterých pravidelně otevíráme nejzajímavější a nejpalčivější společenské otázky. Propojujeme přední politiky s odborníky z celého světa, zástupci nejúspěšnějších firem a odbornou veřejnostní. Dáváme diskuzím nový rozměr a přinášíme inovativní řešení. Možná se už ale brzy uvidíme osobně, podívejte se na naše nejbližší akce, které připravujeme.

Fotogalerie

Institut pro politiku a společnost pořáda exkluzivní setkání kde bude diskutována aktuální problematika zadávání veřejných zakázek s ohledem na roli státu.

Setkání ve formě business breakfast na téma Veřejné zakázky v České republice a jejich zadávání se uskuteční dne 17.4.2015.

K tématu promluví současný ministr dopravy Ing. Dan Ťok a expertka na právní poradenství v oblasti zadávání veřejných zakázek JUDr. Silvie Sobolová, advokátka společnosti Kocián Šolc Balaštík. Dalšími zúčastněnými jsou pozvaní lidé z veřejného sektoru, akademie a byznysu. Závěry akce poslouží jako východisko pro debatu o systémové změně v České republice.