Každoročně pořádáme desítky různých akcí napříč Českem, prostřednictvím kterých pravidelně otevíráme nejzajímavější a nejpalčivější společenské otázky. Propojujeme přední politiky s odborníky z celého světa, zástupci nejúspěšnějších firem a odbornou veřejnostní. Dáváme diskuzím nový rozměr a přinášíme inovativní řešení. Možná se už ale brzy uvidíme osobně, podívejte se na naše nejbližší akce, které připravujeme.

Fotogalerie

Institut pro politiku a společnost pořádá veřejnou debatu o výsledku britských voleb a budoucnosti Velké Británie v Evropské unii.

Výsledky voleb ve Spojeném království nastolují dvě otázky:

Výsledky britských voleb prokázaly kvalitu většinového systému i jasné odpovědnosti, které z něj vyplývají. Může se z toho Česká republika poučit? Zároveň volby v Británii opět otevřely otázku toho, zda-li s námi Velká Británie zůstane v EU.

Na tato témata přijdou diskutovat spolu s politoložkou Marcelou Voženílkovou:
Roman Joch, ředitel Občanského institutu Kryštof Kruliš, analytik Výzkumného centra Asociace pro mezinárodní otázky (AMO) Jan Kovář, hlavní analytik think-tanku Evropské hodnoty, Ústav mezinárodních vztahů Jan Váška, Institut mezinárodních studií, Fakulta sociálních věd Univerzity Karlovy  

Debata se bude konat 16. června od 18:00 v CERGE (Politických vězňů 7, Praha).

 

Registrujte se zde