Institut pro politiku a společnost si Vás dovoluje pozvat na předvolební debatu kandidátů na primátora statutárního města Liberce, která se uskuteční 6. září 2022 v Liberci.

Již 23. a 24. září letošního roku se uskuteční komunální volby. Obyvatelé Liberce tak budou mít příležitost vystavit politikům pomyslné vysvědčení za jejich práci v uplynulém volebním období a svým rozhodnutím ovlivnit směřování města na další čtyři roky.

U této příležitosti pořádáme předvolební debatu, na které budou mít všichni občané jedinečnou možnost potkat jednotlivé kandidáty na primátora statutárního města Liberce společně na jednom místě a poslechnout si naživo jejich program a argumenty, proč by zrovna oni měli usednout v čele města. Součástí předvolební debaty bude také možnost pokládat kandidátům své dotazy, a to buď přímo na místě nebo prostřednictvím živého vysílání na YouTube a Facebooku.

Svou účast k dnešnímu dni potvrdili:

  • Jaromír Baxa (Liberec otevřený lidem + Zelení + Pro KRAJinu)
  • Jan Hruška (Piráti)
  • Šárka Prachařová (ANO)
  • Jaroslav Zámečník (SLK + TOP 09 + KDU-ČSL)
  • Petr Židek (ODS + Unie pro sport a zdraví) 

Moderátorem je Petr Kumpfe.

Předvolební debata se uskuteční 6. září 2022 v čase 17:30 – 19:00 ve Velkém konferenčním sále Krajské vědecké knihovny, Rumjancevova 1362/1, Liberec.

Z důvodu omezené kapacity je nutné se na debatu předem registrovat prostřednictvím níže uvedeného registračního formuláře.

Výběr zástupců politických subjektů proběhl na základně interního volebního průzkumu IPPS konaného v červenci 2022. Do předvolební debaty byly přizvány subjekty prosazující ideje v souladu s hodnotami IPPS.

Velký konferenční sál Krajské vědecké knihovny, Rumjancevova 1362/1, Liberec