V čele Institutu pro politiku stojí nejen profesionálové, ale především skvělá parta lidí. Dohromady jsme nejaktivnější český politický think-tank, který kultivuje politické prostředí a nabízí řešení aktuálních společenských problémů.

PODÍVEJTE SE NA PROBĚHLÉ AKCE

V rámci stáže v Institutu pro politiku a společnost jsem působila jako stážista pro projekt Digitální Česko a pro digitální témata. Vyzkoušela jsem si různorodou práci, od analýz až po překlady, korektury a administrativní úkony. Díky současné situaci se stáž konala přes home-office, ale i tak fungovala spolupráce velmi dobře.

Stáž v Institutu mi dala možnost nahlédnout do práce největšího českého think-tanku, což pro mě bylo velmi přínosné. Nejzajímavější pro mě bylo zaměření Institutu na digitální témata, která mi jsou blízká, a proto jsem velmi ocenila možnost vyzkoušet si analytickou práci v této oblasti, například na současné relevantní téma digitální suverenity.

Na závěr mohu říci, že stáž v Institutu pro politiku a společnost byla velmi přínosná a různorodá, a budoucím zájemcům ji mohu jedině doporučit. Tímto chci také poděkovat týmu Institutu za skvělou zkušenost a milou spolupráci.