V čele Institutu pro politiku stojí nejen profesionálové, ale především skvělá parta lidí. Dohromady jsme nejaktivnější český politický think-tank, který kultivuje politické prostředí a nabízí řešení aktuálních společenských problémů.

PODÍVEJTE SE NA PROBĚHLÉ AKCE

Jaroslav Bžoch je od roku 2017 poslancem Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, kde zastává pozici místopředsedy Zahraničního výboru a je zároveň členem Výboru pro evropské záležitosti. Jako člen těchto výborů se věnuje parlamentní diplomacii a byl též účastníkem několika programů v USA, kde mohl např. stínovat vlivnou kongresmanku Jan Schakowsky a sbírat tak cenné zkušenosti. V rámci EU se věnuje převážně tématu migrace a bezpečnosti. Politice se aktivně věnuje od roku 2011, kdy se stal členem hnutí ANO 2011.

V roce 2014 byl v komunálních volbách zvolen zastupitelem města Teplice, kde se zapojil do činnosti ve finančním výboru. Působil též jako krajský zastupitel Ústeckého kraje. Do roku 2017 pracoval v oboru logistiky, námořních a leteckých přeprav, kde má i roční zkušenost z Nového Zélandu. Následně působil jako manažer pro klíčové zákazníky ve společnosti A.P. Moller - Maersk.

Na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem získal bakalářský titul v oboru Podniková ekonomika a management. Na Metropolitní univerzitě v Praze získal magisterský titul v oboru Mezinárodní vztahy a evropská studia.  Ve svém volném čase se nejraději věnuje rodině a sportu. Mezi jeho největší vášně patří crossfit a rugby league, kde je dlouholetým českým reprezentantem. V minulosti hrál i v zahraničí a aktuálně působí v týmu RLC Dragons Krupka, se kterým získal dvakrát titul mistra v nejvyšší české soutěži v tomto sportu.