Aktuálně

Moravská Galerie
Brno
Vystoupí:
Petr Vokřál
Michal Sedláček
Zdeňka Vydrová
Alexej Veselý
Moderuje:
Osamu Okamura

Institut pro politiku a společnost Vás zve na další debatu ze série o urbanismu, tentokráte nazvanou Nová éra urbanismu v Brně.

Říkáte, že Vás se to netýká? Nekritizovali jste někdy novou výstavbu v centru města, nebo problémy s dopravou? Pak se Vás urbanismus týká mnohem více, než si sami myslíte. 

Urbanistický vývoj měst by měl odrážet vývoj celé společnosti včetně obyvatel, kteří ve městech žijí. Možná právě toto je problém, na který by se měli čeští urbanisté zaměřit.

Přijďte diskutovat o tom, kam má směřovat urbanistický vývoj města Brna, jak bude vypadat nový územní plán a rozvoj veřejného prostoru ve městě.

Debatovat s Vámi budou:

Petr Vokřál, primátor statutárního města Brna

Michal Sedláček, ředitel Kanceláře architekta města Brna

Zdeňka Vydrová, hlavní architektka města Litomyšl

Alexej Veselý, výkonný ředitel a místopředseda představenstva Trikaya

Debata se uskuteční 2. března 2017 od 17:00 v Moravské Galerii (budova UMPRUM, Husova 536/14, Brno) a bude jí moderovat Osamu Okamura, architekt a programový ředitel reSITE.

Registrace

Políčka označená * jsou povinná

Subjekt údajů dává odesláním přihlášky souhlas se zpracováním svých osobních údajů (jména, příjmení, emailu a případně dotazu pro řečníka) spolkem Institut pro politiku a společnost, z. s., sídlem Babická 2329/2, 149 00 Praha, IČ: 227 68 670 za účelem registrace na uvedenou debatu nebo akci pořádanou Institutem pro politiku a společnost z. s.

Více informací o rozsahu a způsobu zpracování Vašich osobních údajů za tímto účelem najdete zde.

Chci i v budoucnu dostávat informace o akcích pořádaných Institutem pro politiku a společnost z. s.

Subjekt údajů dává odesláním přihlášky souhlas se zpracováním svých osobních údajů, tedy jména, příjmení, emailu a jiných kontaktních údajů spolkem Institut pro politiku a společnost, z.s., sídlem Babická 2329/2, 149 00 Praha, IČ: 227 68 670. Institut pro politiku a společnost, z.s. zpracuje osobní údaje pro účely zasílání pozvánek na budoucí akce a informování o aktivitách Institutu pro politiku a společnost prostřednictvím emailu. Subjekt údajů má možnost udělený souhlas kdykoliv odvolat korespondenčně nebo emailem na office@politicsandsociety.cz.

Více informací o rozsahu a způsobu zpracování Vašich osobních údajů za tímto účelem najdete zde.