Každoročně pořádáme desítky různých akcí napříč Českem, prostřednictvím kterých pravidelně otevíráme nejzajímavější a nejpalčivější společenské otázky. Propojujeme přední politiky s odborníky z celého světa, zástupci nejúspěšnějších firem a odbornou veřejnostní. Dáváme diskuzím nový rozměr a přinášíme inovativní řešení. Možná se už ale brzy uvidíme osobně, podívejte se na naše nejbližší akce, které připravujeme.

Institut pro politiku a společnost Vás zve na Business breakfast s Vladimírem Dzurillou, zmocněncem pro IT a digitlizaci vlády ČR.

Česká republika se dlouhodobě potýká se zaostáváním v oblasti e-Governmentu a digitalizace veřejné správy. Nový kabinet si Digitální Česko vytkl jako jednu z hlavních priorit a k jeho naplnění jmenoval zmocněnce pro IT a digitalizaci, kterého také pověřil vypracováním Akčního plánu vlády.

Jaké budou konkrétní kroky v oblasti e-Governmentu? Jak dnes vypadá a bude probíhat centralizace IT organizací státu? Kdy budou spuštěny jednotlivé služby státu pro občany a podnikatele? Jaké jsou legislativní překážky a nutné úpravy právních řádu? A jaké jsou pro nás využitelné zahraniční vzory?

Vladimír Dzurilla, zmocněnec pro IT a digitalizaci vlády ČR

Miroslav Lukeš, ředitel MasterCard pro ČR, SR a Rakousko

Zástupce vlády Slovenské republiky (TBC)

Akce pouze pro zvané.

 

 

Prezentaci z akce si můžete zobrazit ZDE.