Každoročně pořádáme desítky různých akcí napříč Českem, prostřednictvím kterých pravidelně otevíráme nejzajímavější a nejpalčivější společenské otázky. Propojujeme přední politiky s odborníky z celého světa, zástupci nejúspěšnějších firem a odbornou veřejnostní. Dáváme diskuzím nový rozměr a přinášíme inovativní řešení. Možná se už ale brzy uvidíme osobně, podívejte se na naše nejbližší akce, které připravujeme.

Institut pro politiku a společnost ve spolupráci se společností Visa Vás zve na Business breakfast s Adamem Vojtěchem, ministrem zdravotnictví a Vladimírem Dzurillou, zmocněncem pro IT a digitlizaci vlády ČR.

Nový kabinet si Digitální Česko vytyčil jako jednu z hlavních priorit. Česká republika se dlouhodobě potýká se zaostáváním v oblasti e-Governmentu a digitalizace veřejné správy. Tato důležitá debata poskytuje analýzu skutečné situace v elektronickém zdravotnictví a veřejné správě v celé Evropské unii a o tom, jak budou nastavená pravidla fungovat v praxi. Zdravotnictví a finance jsou příklady vysoce regulovaných odvětví procházejících radikálními změnami transformace pod vlivem moderních technologií, díky kterým lze dosáhnout významného pokroku.

Potvrzení řečníci jsou:

Adam Vojtěch, ministr zdravotnictví ČR.

Vladimír Dzurillavládní zmocněnec pro informační technologie a digitalizaci.

Marcel Gajdoš, generální ředitel pro Česko a Slovensko, Visa.

V roli „speciálního hosta“ vystoupí Jan Zajíček, prezident ICT Unie.

Pracovní snídani moderuje Jan Klesla, komentátor Lidových novin.

 

Akce pouze pro zvané.

 

 

Partnerem akce je společnost Visa Europe