Institut pro politiku a společnost si Vás dovoluje pozvat ke sledování online interview s europoslankyní Ditou Charanzovou.

Report

Koronavirová pandemie ochromuje životy každého z nás. Milióny lidí po celém světě musely opustit pracoviště a přesunout veškeré aktivity do svých domovů. Hladký průběh homeofficu by nebyl možný bez digitálních platforem umožňujících komunikaci nebo provádění pracovních úkolů. Bez těchto moderních výdobytků by měl současný ekonomický kolaps dalekosáhlejší následky, jelikož celá řada firem stále pokračuje ve svých obchodních aktivitách na domácím i mezinárodním trhu. Současná karanténa může posunout vpřed také online komunikaci českých občanů s úřady, která se zatím netěší moc velké oblibě. Osobní styk s pracovníky veřejné správy je totiž značně omezen a lidé jsou tak odkázání na digitální komunikaci.

Online interview s europoslankyní Ditou Charanzovou se bude konat dne 23. 4. 2020 od 16:00 a sledovat jej můžete na facebookovém profilu Institutu pro politiku a společnost. Moderátorem je politolog Jakub Konrád.