Každoročně pořádáme desítky různých akcí napříč Českem, prostřednictvím kterých pravidelně otevíráme nejzajímavější a nejpalčivější společenské otázky. Propojujeme přední politiky s odborníky z celého světa, zástupci nejúspěšnějších firem a odbornou veřejnostní. Dáváme diskuzím nový rozměr a přinášíme inovativní řešení. Možná se už ale brzy uvidíme osobně, podívejte se na naše nejbližší akce, které připravujeme.

Institut pro politiku a společnost Vás zve na business breakfast s Alenou Schillerovou, ministryní financí ČR.

Česká ekonomika zažívá pravděpodobně nejlepší období ve své historii a občas se může zdát, že krizová léta jsou v nedohlednu. Investoři i nadále považují Českou republiku za atraktivní destinaci, avšak ekonomický boom nemůže trvat věčně, a proto bychom měli být připraveni i na horší časy. Na konjunktuře má dle mnohých nemalý podíl efektivnější výběr daní, který v minulých letech zaznamenal určité změny.

Opravdu máme tak dobře fungující daňový systém? Kdy se dočkáme zjednodušení daňového systému? Kdy budeme mít daňové přiznání na jednu stránku? Kdy budeme moci posílat daňové přiznání po telefonu? Jaké jsou výsledky ve výběru daní od účasti hnutí ANO ve vládě? Jaké jsou makroekonomické vyhlídky naší země do nejbližších let?

Akce je pouze pro zvané.