Aktuálně

Café Campus
Praha

Institut pro politiku a společnost Vás zve na debatu s názvem Jak si udržet kvalitu života i po 60.

Čeští senioři jsou aktivní a moderní. Sportují, učí se cizí jazyky, pracují na počítačích a tabletech, mnozí se i v pokročilém věku stále věnují své profesi.

Reaguje na jejich aktuální potřeby česká veřejnost? Co dělá stát, aby seniory udržel v aktivitě? Na jaké problémy či překážky narážejí senioři toužící žít aktivně? Jak dopadá Česko ve srovnání se západní Evropou? Je naše společnost schopna tohoto potenciálu dostatečně využít?

Naše pozvání přijali:

Jana Hanzlíková, náměstkyně ministryně, Ministerstvo práce a sociálních věcí

Zdeněk Kalvach, geriatr

Monika Válková, ředitelka, Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 15

Martin Potůček, vedoucí a garant, Institut sociologických studií

Debata se uskuteční 28. listopadu 2017 od 17:00 v Café Kampus (Náprstkova 10, Praha 1) za moderace Miroslavy Vitáskové, projektové manažerky Institutu pro politiku a společnost.

Registrace

Políčka označená * jsou povinná

Subjekt údajů dává odesláním přihlášky souhlas se zpracováním svých osobních údajů, tedy jména, příjmení, emailu a jiných kontaktních údajů spolkem Institut pro politiku a společnost, z.s., sídlem Babická 2329/2, 149 00 Praha, IČ: 227 68 670. Institut pro politiku a společnost, z.s. zpracuje osobní údaje pro účely zasílání pozvánek na budoucí akce a informování o aktivitách Institutu pro politiku a společnost prostřednictvím emailu. Subjekt údajů má možnost udělený souhlas kdykoliv odvolat korespondenčně nebo emailem na office@politicsandsociety.cz.

PDF ke stažení