Aktuálně

CoWorking Prague
Praha
Vystoupí:
Milan Hejný
Ondřej Neumajer
Pavel Kraemer
Vít Beran
Zuzana Nehajová
Moderuje:
Dáša Divišová

Institut pro politiku a společnost si Vás dovoluje pozvat na šestou debatu z cyklu Vzdělávání.

Nejen v České republice roste popularita tzv. alternativních škol. Jsou charakterizovány alternativními metodami v organizaci výuky a obvykle se snaží o přiblížení učiva formou hry, diskuse či problémových úkolů. Roste také zájem o domácí vyučování.

Jsou „klasické“ školy s výukou v lavicích přežitkem? Jaká je role školy ve městě, ve Vaší komunitě a ve společnosti jako celku? Naplňuje škola společenské očekávání dnes i s vizí do budoucnosti? Co rodiče očekávají od školy jako instituce?  

V panelu zasednou:

  • prof. Milan Hejný, zakladatel H-mat
  • Ondřej Neumajer, konzultant vzdělávání, lektor, didaktik
  • Pavel Kraemer, ředitel Institutu pro podporu inovativního vzdělávání
  • Vít Beran, ředitel  ZŠ Kunratice
  • Zuzana Nehajová, reprezentantka Ernst & Young

Debata se bude konat dne 16. února 2017 od 17:00 v CoWorking Prague (Karlovo náměstí 7, Praha).

Debatu moderuje Dáša Divišová, projektová manažerka Nadace Depositum Bonum a členka pracovní skupiny Vzdělávání při Institutu pro politiku a společnost.

Registrace

Políčka označená * jsou povinná

Subjekt údajů dává odesláním přihlášky souhlas se zpracováním svých osobních údajů (jména, příjmení, emailu a případně dotazu pro řečníka) spolkem Institut pro politiku a společnost, z. s., sídlem Babická 2329/2, 149 00 Praha, IČ: 227 68 670 za účelem registrace na uvedenou debatu nebo akci pořádanou Institutem pro politiku a společnost z. s.

Více informací o rozsahu a způsobu zpracování Vašich osobních údajů za tímto účelem najdete zde.

Chci i v budoucnu dostávat informace o akcích pořádaných Institutem pro politiku a společnost z. s.

Subjekt údajů dává odesláním přihlášky souhlas se zpracováním svých osobních údajů, tedy jména, příjmení, emailu a jiných kontaktních údajů spolkem Institut pro politiku a společnost, z.s., sídlem Babická 2329/2, 149 00 Praha, IČ: 227 68 670. Institut pro politiku a společnost, z.s. zpracuje osobní údaje pro účely zasílání pozvánek na budoucí akce a informování o aktivitách Institutu pro politiku a společnost prostřednictvím emailu. Subjekt údajů má možnost udělený souhlas kdykoliv odvolat korespondenčně nebo emailem na office@politicsandsociety.cz.

Více informací o rozsahu a způsobu zpracování Vašich osobních údajů za tímto účelem najdete zde.